Другий день Паралімпіади: українці здобувають 17 медалей та встановлюють низку рекордів

rio-de-janeiro-004-minУкраїнська паралімпійська збірна сьогодні тріумфувала. Українські спортсмени у другий день змагань здобули 6 бронзових, 5 срібних та 6 золотих медалей. Про це, зокрема, повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

Бронзові медалі здобули: Косінов Олександр – дзюдо, Коль Антон – плавання (дистанція 100 метрів на спині), Паламарчук Сергій – плавання (дистанція 100 метрів на спині), Соцька Ірина – плавання (дистанція 100 метрів на спині), Дубров Денис – плавання (дистанція 50 метрів вільним стилем), Деревінський Андрій, Савцова Вікторія, Свідерська Ольга та Богодайко Євгеній – плавання змішана естафета 4х50 метрів вільним стилем.

Срібні нагороди вибороли: Ковальчук Ольга – вправа P2 у пневматичному пістолеті (40 пострілів з дистанції 10 метрів), Соловей Дмитро – дзюдо, Гусєва Ірина – дзюдо, Богодайко Євгеній – плавання (дистанція 50 метрів вільним стилем), Хруль Оксана – плавання (дистанція 50 метрів батерфляєм),

Золото дістали: Істоміна Катерина – плавання (дистанція 100 метрів батерфляєм), Черняк Інна – дзюдо, Бойко Геннадій (дистанція 100 метрів на спині), Цвєтов Ігор – біг на 100 метрів, Крипак Максим – плавання (дистанція 50 метрів вільним стилем), Залевський Дмитро плавання (дистанція 100 метрів на спині),

У ході змагань світові рекорди встановили: Залевський Дмитро, Цвєтов Ігор, Бойко Геннадій. Рекорди Європи встановили Богодайко Євгеній та Крипак Максим, а паралімпійський рекорд встановила Істоміна Катерина.

Таким чином, у доробку України на завершення другого змагального дня – загалом 26 медалей, серед яких – 7 золотих, 6 срібних та 13 бронзових нагород. Україна наразі займає третє місце у загальному медальному заліку за кількістю золотих нагород.