Дружбою залучені до спорту

11 вересня в рамках всеукраїнського Дня фізкультури та спорту за ініціативи відділу сім’ї, молоді та спорту Новокаховської міської ради на полі для метання стадіону «Енергія» відбувся «Спортивний квест», під час якого у спортивній вправності змагалися команди шести навчальних закладів міста та бійці 57-ї окремої мотопіхотної бригади ім. отамана кошового Костя Гордієнка.

Перед початком змагань добру порцію позитивної енергії, побажань та привітань змагальники отримали від наших заслужених тренерів і спортсменів – Едуарда і Юрія Піскунових, Анастасії Павлової, Гліба Піскунова, Данила Федорова, Юлії Кисельової. Учасників змагань привітав і міський голова Володимир Коваленко. Кожна з команд отримала від нього в подарунок комплект м’ячів. Також в урочистому відкритті заходу взяли перший заступник міського голови Леонід Чурсинов та директор ДЮСШ «Таврія» Ольга Носаньова.

Змагалися чотири команди у різних зонах стадіону – станціях. Найкращий час проходження квесту показала команда «Стріла» (40.35 сек.).

В загальному заліку по всіх станціях перемогу одержала команда «Дружина» Новокаховського політехнічного коледжу ОНПК та за одноголосним рішенням її учасників свою нагороду – кубок – хлопці передали команді «Патріоти».

Після урочистостей нагородження всіх спортсменів і вболівальників організатори пригощали смачної кашею, яку готували разом військовослужбовці 57-ї бригади і учні та майстер з виробничого навчання ПТУ-14.

Організатори квесту висловлюють вдячність підприємцю Сергію Дишлевому та керівництву міста за підтримку міської молоді.