Два Гран-Прі привезла «Посмішка» у Нову Каховку!

фото

У курортну зону міста Очаків на березі Чорного моря в санаторій «Борисфен»  з’їхались талановиті, яскраві театральні колективи з 17 областей України. Між собою змагалися Зразкові та Народні  аматорські колективи.  На  21 сезон Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Від Гіпаніса до Борисфена» був запрошений  Зразковий художній колектив театральний гурток  «Посмішка» Будинку дитячої творчості Новокаховської міської ради, керівник Ганжа Ольга.

Одночасно з театральним фестивалем проходив конкурс читців  «Гуморески Павла Глазового» де «Посмішка» теж брала участь.

Оцінювали  виступи компетентне журі у складі:  Чхаїдзе В.А. – режисер, доцент Київського національного університету  театру, кіно та телебачення ім. І.К. Карпенко-Карого, заслужений діяч мистецтв України;

Бєлєванцев А. В. – заслужений діяч мистецтв України, режисер, м. Хмельницьк;

Дерік А. О. – заслужений артист України, актор українського театру комедії і драми, м. Миколаїв;

Баштова Н. А. – заслужена артистка України, директор МОЦНТ та КОР, директор фестивалю;

Мисечко С. Л. – художній керівник Житомирського академічного обласного театру ляльок;

Скубченко Т. М. – старший викладач кафедри культурно-дозвілєвої діяльності Відокремленого підрозділу «Миколаївська філія КНУКіМ», провідний методист з театрального жанру МОЦНТ та КОР.

За рішенням журі одноголосно «Посмішка» серед дитячих колективів з виставою «Казка про Ємелю ледаря!»  виборола Гран-прі! У конкурсі читців теж є вражаючі перемоги: Гринь Кирило – ІІ місце, Калан Софія – І місце, а Антон Вознюк – Гран-прі!

«Нашим емоціям не було меж! Фестиваль –  незабутні враження та естетичне задоволення!» – ділиться  керівник колективу Ольга Ганжа. – « Різноманіття вистав, які ми переглянили, нікого не залишило байдужим. Це обмін досвідом, знайомство з новими дитячими театрами, зустріч з «старими» друзями, з якими спілкуємось  з інших театральних конкурсів. Майстер-класи від членів журі. І, звичайно ж, тепле море! Сподіваємось ще приїхати до гостинного Очакова!»

Вітаємо з черговою перемогою Будинок дитячої творчості! Це достойне завершення творчого року! Будемо чекати вистав «Посмішки» у вересні.