Два коледжі і технікум — на місцевий бюджет

На Херсонщині розпочалася оптимізація вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів.

З цього приводу в облдержадміністрації відбулося перше засідання робочої групи, яка була створена за розпорядженням голови ХОДА А.Гордєєва задля розбудови, забезпечення якості, нової системи фінансування, як повідомила Надія Кухта з департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА.

Ініціатор — Кабмін, який видав розпорядження щодо схвалення напрямку бюджетної політики до 2029 року.

За словами начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Євгена Криницького, у проекті Закону «Про Державний бюджет на 2018 рік» пропонується передати фінансування цих навчальних закладів на місця.

Чиновник від освіти зазначив, що в області таких вишів 10, з них у Новій Каховці — 3, де готують молодших спеціалістів та бакалаврів. Мова, за словами заступника міського голови Володимира Сироватки, йде про агроколедж, приладобудівний технікум та політехнічний коледж (колишній електромеханічний технікум), доля яких буде вирішена найближчим часом.

Як ми вже повідомляли, Херсонська облрада звернулася до Верховної Ради, Кабміну, інших облрад щодо недопущення зміни фінансування коледжів та технікумів