Дві масштабні пожежі у Корсунці. Випадковість?

12 вересня  о 12:04  на пункт зв’язку  17 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Херсонській області надійшло повідомлення про  масштабну пожежу   на відкритій території у селі  Корсунка (на початку населеного пункту).   

Про це “НК online” повідомили у   Новокаховському МВ ГУ ДСНС України.

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що горить суха трава та очерет  на відкритій території  на  площі 4,7 га. На допомогу  було викликано перше відділення на  АЦ 40(433371)63Б, а також задіяна додаткова техніка: 1 трактор з дисками, машина  для підвозу води. Лише надвечір, близько 17:00 стихія була ліквідована.

Однак  видихнути з полегшенням, на жаль, було зарано. Вже о   17: 02 до пожежної частини   надійшло повідомлення про загоряння сухої  трави в лісосмузі за Корсункою.  Площа вигоряння  – 4,5 га. Без підмоги не обійшлось:  прибокати стихію допомогло  перше відділення на  АЦ 40(433371)63Б.  Були використані 2 АЦ  Новокаховського лісгоспу, 1 цистерна Корсунського лісгоспу та 1 трактор з плугом. О 21:10   пожежу ліквідували.

Майже одночасно рятувальники в складі резервного  відділення на АПД-4 боролись з пожежею на вулиці М. Букіна, де горіла суха трава на відкритій території.

Ймовірна причина усіх пожеж – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.