Українці отримали дипломатичну перемогу в ПАРЄ та присоромили журналістів росТБ (Відео)

Українській делегації вдалося зламати хід дискусії в ПАРЄ та не допустити зміни у регламенті Асамблеї, які б дозволили повернутися російській делегації. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook написала нардеп Ірина Геращенко.

EU Flagga
MPD01605 / www.flickr.com

“Український посол Dmytro Kuleba, вся українська делегація всі ці місяці працювали з дипломатами, політиками, парламентами всіх країн Ради Європи, закликаючи не торгувати принципами. Не зраджувати засад Асамблеї, не вестися на торг і шантаж РФ. Ми перемогли. Цей ганебний рапорт перенесли на січень, бо сьогодні його б провадили, але й в січні немає жодного шансу його протягти через ПАРЄ. Я виступала за те, аби вбити цей рапорт сьогодні.

Це був найдраматичніший день в ПАРЄ. Й наша делегація довела, що ми – команда, що ми вміємо бути єдиними і захищати спільні цінності. Всіх сьогодні люблю):

Р.S. В кулуарах на нас накинулася гидозна російська пропагандистка. Ми відбивалися гімном і «Слава Україні!». Такого голосного «Слава Україні» кулуари Страсбурга ще не чули, – розповіла пані Геращенко.

 

Пізніше на сторінці нардепа Борислава Берези у соціальній мережі Facebook з’явилося відео колективної відсічі українських дипломатів російським пропагандистам.