Дистанційна освіта для людей з інвалідністю

Університет «КРОК» впроваджує проект «Дистанційна освіта для людей з інвалідністю», метою якого є розширення можливостей для здобуття вищої освіти людьми з особливими освітніми потребами.

Проект розрахований дати можливість навчатися в режимі віддаленого доступу людям з обмеженою мобільністю та особливими освітніми потребами. Університет «КРОК» надає змогу студентам дистанційної форми навчання отримати державний диплом за ступенем бакалавр, магістр. У першу чергу, цей проект спрямований на усунення географічних, економічних і психологічних перешкод на шляху здобуття вищої освіти, розширення її доступності. Університет «КРОК» надає наступні можливості студентам з інвалідністю в навчальному періоді:

– супровід служби підтримки на виникнення у студента будь-яких питань, пов’язаних з навчанням;

– гнучка система оплати, допомога в оформленні необхідних документів для подання до місцевого/обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів України з метою відшкодування вартості навчання особі з інвалідністю.

Освітній процес відбувається:

– за допомогою сучасних інформаційно-комунікаційних технологій;

– за індивідуальним розкладом;

– у зручний для студентів час;

– у зручному місці (потреби відвідувати Університет на лекційні та практичні заняття немає).

Адреса центру дистанційного навчання: кабінет 325, вул.Табірна, 30-32, Київ

Мобільний (Viber):097-767-76-59 Костянтин Галак (помічник ректора з питань соціальних комунікацій)

Електронна адреса: galakki@krok.edu.ua

Сайт: https://www.krok.edu.ua

За більш детальну інформацію можна отримати в управленні праці та соціального захисту населення: Нова Каховка, вул. Історична, 18, каб. №19, тел.(05549) 4-33-48.