Дитячий відпочинок: нарешті море!

На виконання рішення Новокаховської міської ради «Про міську Програму оздоровлення та відпочинку дітей протягом 2020-2022 років на території Новокаховської міської територіальної громади» з міського бюджету було виділено кошти на оздоровлення дітей пільгових категорій у сумі 361,2 тис. грн.

Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради проведено відповідну процедуру закупівель, укладено договір з переможцем процедури, яким став КЗ «Дитячий заклад оздоровлення і відпочинку «Орльонок».

З 15 червня до 6 липня 40 дітей пільгових категорій, які зареєстровані на території Новокаховської міської територіальної громади, отримуватимуть послуги оздоровлення в КЗ «Дитячий заклад оздоровлення і відпочинку «Орльонок» на Арабатській Стрілці. До табору направлено 17 дітей-сиріт або позбавлених батьківського піклування, 1 дитина з інвалідністю, 6 дітей учасників бойових дій, 14 дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи та 2 дітей з малозабезпечених сімей.

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту