Джастін Трюдо: “Теплий прийом в Україні, куди ми прибули, готові поглиблювати і розширювати зв’язки між нашими країнами”

Як уже повідомляв кореспондент nk-online.tv, канадська делегація на чолі з Прем’єр-міністром Джастіном Трюдо прибула в Україну для втілення низки домовленостей.

Канадський урядовець вже встиг поділитися своїми враженнями від зустрічі в Києві та розповісти, які визначні місця української столиці, він встиг відвідати.

Зокрема пан Трюдо написав про теплий прийом в Україні та про готовність Канади поглиблювати і розширювати зв’язки між нашими країнами.

Прем’єр-міністр Канади разом українськими високопосадовцями взяв участь у церемонії покладання квітів до могили Невідомому Солдату.

Також Джастін Трюдо разом із сином відвідав Бабин Яр. “Для мене честь віддати данину пам’яті біля монументу Бабин Яр сьогодні зранку,” – написав Прем’єр-міністр Канади на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Twitter.

Також пан Трюдо вшанував жертв Голодомору, що забрав життя мільйонів українців.

Прем’єр Канади також побував на місці загибелі майданівців на вулиці Інститутській та разом з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом поклав квіти до монументу Героїв Небесної Сотні.

Джастін Трюдо подякував також Президенту України Петру Порошенку за гостинність.