Дзвенить струмочком рідна мова…

DSCN8608

Як нема без зірок небозводу,
Як блакиті без сонця нема,
Так і мови нема без народу,
і народу без мови нема
В.Забаштанський

З нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови 22 лютого у бібліотеці ЗОШ №4 (директор Барсук В.Г.) був проведений захід, присвячений рідній – українській мові. Адже із тисяч мов, що існують на планеті, найдорожчою для кожного є його рідна мова. У ній – історична доля, духовна могутність та національна суть.

Бібліотекар школи Верішко Наталя Василівна ознайомила учнів початкових класів з історією свята, запропонувала перегляд книжкової виставки «Красо моя, о рідна мово!». Учні читали вірші про рідну мову, розгадували мовні загадки, змагалися у кращому читанні скоромовок, поповнювали свій словниковий запас.

DSCN8599

Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку, виховуючи справжню людину, кожен із нас повинен передусім створити в своїй душі світлицю, в якій зберігається найцінніший скарб – МОВА. Учні та вчителі нашої школи завжди пам’ятають і дбають про те багатство. Як результат – учениця 4 класу Чередниченко Вікторія посіла І місце в обласному етапі ХVІ Міжнародного конкурсу української мови ім. Петра Яцика.

Любіть, шануйте, оберігайте рідну мову. Будьте гордими, що ви – українці!

Заступник директора з навчально-виховної роботи Брусенець Т.І.