Ека Згуладзе до патрульних поліцейських: “Кожен із вас – посол нової України” (Відео)

ПоліціяОдесаМережу сколихнуло відео промови заступниці Міністра внутрішніх справ України Еки Згуладзе, яку вона виголосила на церемонії присяги патрульних поліцейських в Одесі. Тільки на сторінці голови Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі станом на сьогодні відео переглянули близько 120 тисяч користувачів.

Ека Згуладзе, яка до свого призначення в Україні обіймала посаду заступника міністра внутрішніх справ Грузії, а пізніше й виконувала обов’язки міністра внутрішніх справ Грузії, заявила: “Допомагати хочеться гордим людям, допомагати хочеться гордій країні. Ви знову навчили мене мріяти. Дякую вам за це.”

Звертаючись до поліцейських, заступниця Міністра промовили слова, що подарували надію багатьом українцям: “Битва, яка зараз продовжується, не про захід, не про схід, не про південь і не про північ. Це битва за закон – проти беззаконня, справедливість – проти несправедливості, поваги – проти підпорядкування. Тому поважайте себе, поважайте форму, яку ви носите, поважайте свою роботу. Поважайте людей, яким ви служите. Не забувайте: кожен із вас – посол нової України, який повинен донести до кожного з нас, де б ми не жили, а також і гостям, правила нової України. А правили прості. Закон – один. Представник Закону – служить Закону. Уряд служить людям. Люди не прислуговують. Пишайтесь своєю роботою!”

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що набір в патрульну службу поліції Херсона почнеться вже у вересні, а не в листопаді, як планувалося раніше.