Екіпаж судна “Норд” відпустили на свободу – ЗМІ

Екіпаж російського судна “Норд” більше не утримується і відпущений на свободу. Про це виданню РІА Новини повідомила представник судновласника Анна Шевельова, передає УНН.

Екіпаж судна "Норд" відпустили на свободу - Ð—ÐœÐ†У п’ятницю на членів екіпажу наклали адміністративні штрафи за частиною 2 статті 204 Кодексу адміністративних правопорушень України (порушення порядку в’їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї).

“Команда, за винятком капітана, знаходиться на волі. Зараз вони всі в Маріуполі. Але їм ще необхідно 10-го з’явитися на допит в СБУ у зв’язку зі справою капітана”, – сказала Шевельова.

Нагадаємо, 25 березня у частині українських вод Азовського моря корабель морської охорони Держприкордонслужби затримав риболовецьке судно-порушника “Норд” під прапором РФ.

Капітан судна “Норд” і члени суднокоманди надали для перевірки недійсні суднові (вантажні) та паспортні документи, видані органами на тимчасово окупованій території, діяльність яких є незаконною. Наразі на судно “Норд” накладено арешт, капітана затримано. 31 березня капітану судна “Норд” оголосили про підозру.

Міністерство закордонних справ РФ напередодні вручило тимчасовому повіреному в справах України в Росії ноту протесту у зв’язку із затриманням рибальського судна “Норд”, яке Москва вважає своїм.