Екологічна акція “Живи Дніпро”

P4290431

В середу, 29 квітня,  у Дніпрянській школі пройшли традиційні акції «Живи Дніпро» та «Джерело», які організувала та провела вчитель екології Олена Лопачук.

Про це повідомляє директор Дніпрянської ЗОШ Лілія Микитенко.

P4290438

У акції «Живи Дніпро» взяли участь учні 9-А класу (класний керівник Ірина Ремньова) та 9-Б класу (класний керівник Тетяна Богачук). Працюючи на березі річки поблизу школи, юні екологи разом із вчителями прибрали від сміття берегову смугу завдовжки 300 м і шириною 100 м. Незважаючи на характер роботи, працювали з великим ентузіазмом та почуттям відповідальності. Учні повертались після роботи заряджені позитивною енергією, яку їм подарувала вдячна мати-природа.

P4290396

Учні 8 класу (юні члени шкільної організації «Зелений патруль») разом із класним керівником Аліною Богачук та вчителем екології Оленою Лопачук прибрали територію навколо джерела та десятків невеликих джерелець, які б’ють на березі річки в районі провулка Піонерський, що у Дніпрянах. Діти і вчителі працювали дуже активно і прибрали територію близько 1000 м². Під час роботи усі просто фізично відчували потоки позитивної енергії, які виходили разом з водою з надр землі. Додому повертались ніби на крилах, не дивлячись на те, що від школи до місця роботи близько 3 кілометрів. Вдячна земля щиро дарує здоров’я і сили тим, хто до неї звертається з любов’ю.

SAM_4060