Екологічна організація «МАМА-86-Нова Каховка» підвела підсумки роботи за рік

Міська громадська екологічна організація «МАМА-86-Нова Каховка» висловлює велику подяку Ноокаховському відділу освіти  і його керівнику Оксані Якубовій та колективам наступних навчальних закладів: дитячих садків «Барвінок», «Дзвіночок», Дюймовочка», «Ромашка»; загальноосвітнім школам №3, №5, №10, Дніпрянській ЗОШ та викладачам і студентам  коледжу ТДАТУ, які активно долучилися до практичних заходів,спрямованих на збереження довкілля та  здоров’я мешканців.

А тепер детальніше про спільні екологічні   заходи та акції, проведені впродовж року, що минає.

В рамках кампанії «Зробимо Україну чистою» 27-28 квітня  відбулося масове прибирання територій. Спільними зусиллями прибрано 4,5 гектара паркової зони. Очищено 2 струмки протяжністю 400 метрів, зібрано 33 великих пакетів сміття (3,8 кубометри).

Всесвітній День води, 22 березня, відзначився інформаційними хвилинками, мозковим штурмом по вирішенню проблем з водних питань , тематичними відео презентаціями.

Для представників дошкільних закладів  проводилися навчання для створення у садках середовища, вільного від шкідливих речовин. Навчання супроводжувались міжрайонним семінаром тренінгом, зустрічами та анкетуванням персоналу і батьків.

«Тиждень екологічного споживання»  відбувся під загальним гаслом «Органічне харчування та землеробство» . Під час тижня учнівська молодь та населення міста ознайомились з інформацією про органічні продукти. З учнями проводилися бесіди, виховні години, тематичні уроки, просвітницькі кампанії. Дітьми були творені і презентовані  власні проекти, малюнки, практичні акції, інформаційні рейди агітбригад. В рамках тижня було проведено опитування мешканців Нової Каховки та семінар для студентів  агроколеджу на тему «Живи органічно».

«Тиждень  дій проти отруєння свинцем»  досить активно та ґрунтовно провели дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади. Для попередження отруєння свинцем вони проводили конференції, семінари практикуми, тематичні уроки, інформативні лінійки, екологічні хвилини, виступи агітбригад, відео лекторії та навіть еколого-музичні розваги. Ці практичні дії дуже необхідні нашому молодшому поколінню, оскільки допоможуть сформувати навички дбайливого ставлення до довкілля та власного здоров’я.

Вітаю  всіх мешканців Нової Каховки  з прийдешнім 2018 роком і  вірю в  те, що новий  рік буде ще продуктивнішим, а проблеми щодо поліпшення екологічних питань будуть вирішуватися на належному рівні, з допомогою небайдужих та активних людей.

Таїса Козак, голова НКМГЕО «МАМА-86-Нова Каховка»