Економічні можливості постраждалим від конфлікту

5 грудня на базі Новокаховського міського центру зайнятості відбулася відео-конференція, присвячена проекту USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», яку проводили координатори проекту.

Для більш ефективної поінформованості на відео-конференцію були запрошені безробітні, які зорієнтовані на організацію підприємницької діяльності; приватні підприємці, які започаткували власний бізнес за допомогою служби зайнятості; представники малих та середніх підприємств, які зареєстровані як суб’єкти підприємницької діяльності та працюють на території Херсонської області не менше року.

Мета проекту – допомогти людям, постраждалим від конфлікту (внутрішньо переміщеним особам, демобілізованим військовослужбовцям та членам приймаючих громад, в тому числі жінкам та людям з інвалідністю) заснувати чи перемістити малий бізнес, підвищити спроможність організацій громадянського суспільства та учасників з бізнесу/приватного сектору, які надають підтримку цій категорії громадян.

Координатори проекту інформували присутніх, що конкурс грантів проводиться  для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту. Для переможців конкурсу передбачається надання обладнання або інших активів, відповідно до заявки, а також експертна підтримка впродовж 6 місяців. Період реалізації проекту: 29 серпня 2016 – 28 серпня 2018р. Ті, хто бажає взяти участь у даному проекті, можуть подати заявку на офіційному сайті проекту https://eopac.org.ua/ до 27 грудня 2017 року.  Перевага буде надана заявкам, які продемонструють реалістичний бізнес-план з перспективою розвитку бізнесу