“Екосервіс” – надійні шефи і помічники

  Вже  не перший рік шефами Новокаховської СЗОШ №8  є     КП « НК Екосервіс» (директор В. М. Нікулін). Для школи це підприємство в такий скрутний час є справжнім помічником і благодійником.   

Директор   КП « Екосервіс»  В.М. Нікулін та інженер Тютюник  М.І.  ніколи не були  байдужими  до проблем школи. Так навесні  й восени шефи допомагають   скосити траву на території школи,  зрізати аварійні дерева, естетично підрізати кущі. Нещодавно виконали  зварювальні роботи по ремонту труб для поливу пришкільної ділянки.  Коли було поставлено завдання підготувати підвальне  укриття для  дітей, то зварювальник  «Екосервісу»  Шванічік І.М. виготовив і установив  металічні двері  в шкільне підвальне приміщення та його огорожу.  На прохання  школі надали транспорт  для вивозу сміття  з підвалу, з асфальтного заводу привезли відсів…І цей перелік  благодійності можна продовжувати ще довго.P3180008Від імені дітей, батьків, педагогічного колективу хочу висловити велику подяку  КП «Екосервіс», а особливо його інженеру Тютюнику М. І.,за  підтримку й неодноразову безкорисливу допомогу, за розуміння  шкільних проблем за  будь – яких обставин .

Від щирого серця  вітаємо наших шефів  з Великодніми святами та зичимо  міцного здоров’я і щастя, злагоди й добробуту, невичерпної енергії й наснаги, здобутків у їх нелегкій повсякденній, але такій потрібній всім новокаховчанам  роботі! 022

                                                 Ірина Вербицька, директор школи