Екскурсія до картинної галереї

Днями  для вихованців пришкільного  табору «Сонечко», що працює при Дніпрянській ЗОШ,  було організовано екскурсію до картинної галереї ім. А.С.Гавдзинського.

DSCN1055

 У галереї постійно проходять виставки творів з фондів галереї, пересувні виставки, персональні виставки художників і майстрів декоративно-прикладного мистецтва Херсонщини та інших регіонів України, виставки самодіяльних художників, виставки дитячої творчості, проводяться також зустрічі та творчі вечори.

Діти, що відпочивають у таборі,  мали можливість переглянути виставку «Спротив геноциду».  Завдяки виставці,  вихованці табору розширили та поглибили  свої  знання про ті трагічні сторінки українського народу, які випали на його долю, а саме: Голодомор 32-33 років.  Крім того,  для дітей була проведена екскурсія по картинній галереї.  Вихованці мали можливість поринути  у неповторний і чарівний світ  краси,  створений з допомогою пензля та полотна, і, звичайно, таланту художника. Саме з-під його руки на світ з’являються справжні шедеври.

Після екскурсії  діти відпочили у міському парку та  з піднесеним настроєм повернулися до рідної школи.DSCN1037 DSCN1050

Раїса Фединяк, старший вихователь табору «Сонечко» Дніпрянської ЗОШ