Екскурсія до військової частини

vchastina600

У НВК № 2 особливу увагу приділяємо військово-патріотичному вихованню школярів, тому на високому рівні в нас проходять тематичні класні години, зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни, воїнами-афганцями, учасниками АТО. З багатьма відомими людьми вже ми познайомилися, чимало розповідей почули…

Однак правду мовить українське прислів’я, що краще раз побачити, ніж сто разів почути.

Тому ми, учні 8-А класу, прихопивши гостинці – смаколики для солдатів, 11 листопада вирішили завітати до одного з підрозділів військової частини,  яка знаходиться на території Нової Каховки.

Нас гостинно зустрів заступник командира по роботі з особовим складом, майор Силка Дмитро Олександрович. Він доступно й цікаво розповів про важливість даного стратегічного об’єкту, особливості служби в Збройних силах України. Дмитро Олександрович познайомив нас із скромним армійським побутом, показав солдатську їдальню з незвичайним інтер’єром, дозволив хлопцям позайматися на турніках.

Однак, найбільше нам сподобалося,  особливо хлопцям, розбирати і збирати справжнісінький автомат Калашникова. Хоч руки й тремтіли, але ми виконали завдання й отримали схвальні  відгуки, від солдатів, які були нашими інструкторами.

Побувавши у військовій частині, ми, восьмикласники, краще усвідомили, що служба в армії – це почесна й необхідна справа, яку, можливо, у недалекому майбутньому доведеться й нам  виконувати.

Сьогодні ж ми щиро дякуємо Дмитру Олександровичу й солдатам  не лише за цікаву екскурсію, а й за те, що вони охороняють небо  України  й дбають про наше дитинство без війни.

Дякуємо вам, солдати України!

З повагою учні 8-А класу, класний керівник Мицко Н.А.