Екскурсію «Незвідана Нова Каховка» відвідали більше 400 туристів

Однією із важливих складових туристичної сфери є проведення екскурсій. На початку червня цього року була започаткована і анонсована цікава оглядова екскурсія містом під назвою «Незвідана Нова Каховка».

В рамках цієї екскурсії туристи мали змогу розгадати таємниці артефактів музею історії, дослідити живописні полотна в картинній галереї, послухати легенди про вікові платани та тисячі джерел, в уяві спуститись у винні погреби села Ключового, зазирнути в глибину блакитних вод Каховського водосховища, доторкнутися до орнаментів кам’яних вишиванок та дізнатися історію будівництва Нової Каховки.

Підводячи проміжні підсумки, можна констатувати, що за 4 місці (від початку червня до початку жовтня) гідами було 23 екскурсії для 436 туристів із США, Болгарії, Молдови, Польщі, а також з Києва, Одеси, Миколаєва, Херсона, Вінниці, Рівного, Умані, Дрогобича, Нікополя, Генічеська, Таврійська, Асканії-Нова та інших. Частина туристів – це жителі сіл та селищ Новокаховської територіальної громади та міста Нова Каховка.

Віримо, що ще багато гостей та мешканців Нової Каховки дізнаються про наше чудове місто!