Експлуатація будівель та споруд – обов’язок власника

За останні п’ять років  будівельними організаціями Нової Каховки виконані значні обсяги будівельно-монтажних та ремонтних робіт на об’єктах міської комунальної власності,  у тому числі на покрівлях бюджетних установ, йдеться у повідомленні начальника відділу  капітального будівництва міськвиконкому СвітланиГончаренко.

Результат пошуку зображень за запитом "Експлуатація покрівель в зимових умовах"Вкладені великі бюджетні кошти, але їх ефективність  залежить від умов експлуатації будівель та споруд.

Хочу звернутися до керівників: кожна бюджетна установа має затверджені Положення  про безпечну  і надійну експлуатацію будівель та споруд, мета якого виконати заходи по забезпеченню їх  збереження шляхом належного догляду, своєчасного і якісного проведення ремонту, а також запобігання виникненню аварійних ситуацій.

Тривалі снігопади із сильним вітром останнього тижня намели на покрівлі великий шар снігу. Через грати слухових  вікон, вентиляційні шахти та  щілини сніг потрапив на горища будівель та споруд, тому власникам  будівель і споруд необхідно  до початку відлиги  подбати про стан покриттів, водозливних жолобів і водостоків, здійснити очищення поверхні покрівель та зливових лійок від снігу.

Особливу увагу необхідно приділити очищенню дахів та перекриттів будівель.

У кожній бюджетній установі для цього є відповідні штатні одиниці.

Від належної експлуатації будівель та споруд  залежить їх стан, термін «життя», а от же, і безпека працюючих.

Запобігти нештатній ситуації значно дешевше, ніж її ліквідувати.