Екстренне засідання антирейдерського штабу Херсонщини

26 квітня відбулось позачергове засідання оперативного штабу для захисту аграріїв від рейдерських захоплень земель чи збіжжя, повідомляє прес-служба головного управління юстиції.

Штаб зібрався після дзвінка на «гарячу лінію». В одному з районів області власник декількох аграрних підприємств за одну ніч залишився без власного майна.

Хтось від імені приватного нотаріуса вніс зміни до установчих документів цих підприємств. За словами представника власника товариств, наступного дня після цих дій на підприємства приїхали невідомі особи, які намагались їх захопити На місце подій виїхали правоохоронці. У «нових власників» виявились російські паспорти.

За словами заступника начальника ГУНП у Херсонській області Миколи Вербицького, вони направили запит до міграційної служби, аби дізнатись – чи законно ці люди перебувають на території України.

Також представник потерпілого заявив, що вже направив звернення до Міністерства юстиції України.

– Зі свого боку ми проведемо розслідування, чи дійсно приватний нотаріус вчиняла подібні дії, бо у кожного нотаріуса є персональні цифрові ключі. Хочу зазначити, що нотаріус одразу подала заяву до правоохоронних органів. Разом із колегами по штабу ми будемо всіляко допомагати вирішувати проблеми тим підприємцям, які стикнулись з подібним. – зазначив керівник Херсонської юстиції Костянтин Хутковський.