Електронному квитку в Україні – бути

Закон #4121 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті” ухвалено парламентом. Про це повідомляється на сторінці Міністерства інфраструктури України в соціальній мережі Facebook, передає ЩZ.

Також у повідомленні зазначається: “Електронному квитку – бути! Міністр інфраструктури України Володимир Омелян прокоментував рішення Верховної Ради: “Закон про електронний квиток ухвалено! Дякую Яніці Мерилo – натхненнику та драйверу цього процесу. Дякую народним депутатам за підтримку! Електронний квиток запрацює в низці міст і областей України! Це – зручність для пасажирів, збільшення надходжень до місцевих бюджетів, які можна спрямувати на розвиток транспорту на місцях. Це – боротьба з корупцією та виведення мільйонів гривень, якими громадяни розраховуються у транспорті, у прозору площину”.

Додамо, міський голова Херсона Володимир Миколаєнко був одним серед мерів-ініціаторів запровадження електронного квитка в громадському транспорті. Звернення до міністра інфраструктури Володимира Омеляна щодо запровадження сервісу від імені мерів Херсона, Миколаєва, Вінниці, Львова, Черкас, Луцька, Кам’янець-Подільського, Тернополя, Івано-Франківська та Житомира, а також від власного імені подав міський голова Дніпра Борис Філатов.