Енергія на виїзді перемогла Суднобудівник 5:1

Впевненою перемогою з рахунком 5:1 завершилась перша у другому колі гра новокаховської “Енергії” з “Суднобудівником”.

На полі стадіону Центральний м. Первомайська новокаховчани  вже на 11 хвилині гри зусиллями Дмитра Махнєва (№19) відкрили рахунок. Але господарі поля на 32 хвилині забили гол у відповідь. З рахунком 1:1 команди пішли на перерву.

Вкотре підтвердилась слава головного тренера “Енергії” Олега Федорчука, як великого майстра з “мотивації” гравців у перерві матчу. Другий тайм одразу почався атаками новокаховчан, і вже на 51 хвилині другий гол суднобудівникам забив  Дмитро Волков (№15). Через декілька хвилин третій м’яч у ворота господарів поля вколотив Дмитро Шастал (№7).

А далі почалася вже гра на “дожимання” господарів. На 73 хвилині Роман Бочак (№18) не забив призначений суддею пенальті. За 4 хвилини, на 77 хвилині гри, суддя призначив другий (!!!) пенальті в ворота господарів. На цей раз його майстерно виконав Андрій Дедяєв (№8). Рахунок  став 4:1 на користь “Енергії”. І наостанок, на 90 хвилині свій гол всеж забив Роман Бочак: 5:1.

Після цієї гри “Енергія” набрала 25 очок.

У суботу, 16 вересня відбудеться центральний матч кола, в якому між собою зустрінуться два лідери нашої групи: “Металіст-1925” (27 очок) та “Дніпро-1” (22 очки). Якщо “Дніпро-1” програє, або зіграє унічію – наша команда посяде друге місце у групі. Якщо виграє, то ми залишимось на третьому місці.

Учора, 14 вересня, “Таврія-Сімферополь” удома приймала “Миколаїв-2”. І програла на своєму полі (вже удруге) з рахунком 1:2.

Сьогодні, 15 вересня, нарешті свою першу перемогу у чемпіонаті досягнув запоріжський “Металург”, який у себе вдома переміг “Інгулець-2” з рахунком 2:1.