“Енергія” втрачає перші очки на своєму полі

Центральним матчем першого туру в Групі «Б» Другої ліги було протистояння в Новій Каховці. Місцева Енергія минулого сезону посіла третє місце – найвище серед старожилів дивізіону. Кремінь же є рейтинговим лідером нинішнього чемпіонату, адже опустився сюди із Першої ліги.

Напередодні візиту на Херсонщину положення кременчуцької команди було непростим: травмувався основний нападник Ігор Тимченко, не підписали (поки?) Єгора Іванова, який міг би на досвіді його замінити. Але, на щастя для гостей, в їхню команду повернувся Костянтин Черній. Після виступів за першоліговий Гірник-Спорт габаритний форвард знову в заявці Кременя.

У Новій Каховці йшла непроста гра. Енергія навіть переважала суперників за володінням м’ячем та гострими моментами. Але спершу, на 64-й хвилині, Черній відгукнувся на довгий пас із глибини від Серденюка, після чого виявився спритнішим за воротаря і захисника господарів. А потім скористався прострілом Степанчука, забивши з близької відстані. Два голи у такому матчі – це подвиг.

Родзинка така: Черній є вихованцем якраз новокаховського футболу, тому забивав землякам і рідній команді. Що цікаво: спершу Костя був центральним захисником, у такій якості пробувався у ФК Маріуполь (тоді – Іллічівець), а також у кам’янській Сталі, де був основним. Це вже пізніше його потужність та уміння поборотися й виграти як верховий, так і низовий м’яч використали в інших командах. За Кремінь Черній грає з 2014 року (з дворічною перервою на Нафтовик-Укрнафту та Гірник-Спорт).

Джерело: sportarena