Енергоефективність – стратегічний пріоритет

У п’ятницю, 6 жовтня,  у великій залі засідань виконкому  відбулось засідання робочої групи по розробці стратегії розвитку Новокаховської міської ради.

Як вже неодноразово інформувало наше видання,  в  результаті відкритого діалогу з активною частиною  містян в ході роботи над створенням стратегії буде намальована картина недалекого майбутнього Нової Каховки: актуальність і значимість тієї чи іншої проблеми, конкурентні переваги міста, його слабкі сторони тощо.

Під час чергового зібрання провідною темою обговорення були енергозберігаючі технології та способи їх впровадження.

Виконавчий директор Херсонського регіонального відділення Асоціації міст України Лариса Оленковська, яка допомогає працювати новокаховчанам над створенням стратегії, поінформувала: наступного року Україна має всі шанси отримувати фінансування з різних міжнародних джерел. І значну увагу будуть приділяти саме Херсонщині, оскільки це південна область, яка до того ж нині є прикордонною. «Тож від того, наскільки якісні ми розробимо проекти, а потім вчасно їх подамо,  буде залежати чи зможемо залучити  грантові кошти. Пріоритетним напрямком, який допомагають розвивати в Україні іноземні організації, лишається енергозбереження та енергоефективність», – наголосила вона.

Присутні члени робочої групи обговорили цю тему, надавши конкретні пропозиції щодо енергозбереження приміщень соціальної сфери та житлового фонду. Усі вони будуть структуровані, опрацьовані та знайдуть відображення у майбутній стратегії розвитку міста.

Координують процес створення напрацювань у відділі економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Новокаховської міської ради. Також підкреслимо: робота над створенням стратегії триває і кожен з вас, шановні новокаховчани, може долучитися до неї. Свої пропозиції стосовно бачення розвитку міста ви можете надати, зателефонувавши за номером: 4-26-18, написавши листа на адресу міськвиконкому або на електронну скриньку: nkmv@kahovka.net.