Етап Кубку України з легкоатлетичних метань відбувся у Новій Кахоці

26-27 березня на стадіоні «Енергія» на полі для метань відбувся І етап кубку України з легкоатлетичних метань, присвячених пам’яті Заслуженого тренера України Піскунова Юрія Олександровича.

У змаганнях взяли участь 118 спортсменів з Республіки Молдова, Києва, Черкас, Запорізької, Волинської, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Миколаївської та Херсонської областей. За програмою змагань першого дня легкоатлети визначали найкращого у метанні молоту, а на другий день боролися за перемогу у метанні диску та штовханні ядра.

Цього ж дня було проведено урочисте відкриття змагань та урочисту церемонію нагородження за участі міського голови Володимир Коваленка, головного тренера збірної України з легкої атлетики Максима Островського, начальника управління фізичної культури, молоді та спорту Херсонської ОДА Віталія Вибранського, голови ГО «Федерації легкої атлетики Херсонської області» Миколи Рибака та начальника відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міськради Наталії Таран.

За підсумками змагань новокаховські спортсмени у різних вікових категоріях посіли такі призові місця:

– метання молоту, дівчата U-16 – Лада Піскунова (І місце), Наталія Овчинкіна (ІV місце);

– метання молоту, юнаки U-18 – Михайло Глухота (ІІІ місце);

– метання молоту, юніорки U-20 – Наталія Коваленко (V місце);

– метання молоту, жінки – Юлія Кисильова (ІІІ місце);

– метання молоту, чоловіки U-23 – Данило Федоров (ІІ місце);

– метання молоту, чоловіки – Гліб Піскунов (І місце);

– штовхання ядра, дівчата U-16 – Лада Піскунова (ІІІ місце).

Міський голова Володимир Коваленко, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту щиро вітає спортсменів та тренерів секції легкої атлетики ДЮСШ Новокаховської міськради Владислава, Едуарда та Ірину Піскунових з успішними виступами та бажає гарних результатів в майбутньому у численних кубках, турнірах та чемпіонатах!

Відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту