Фахівці ДСНС навчають одиноких громадян Нової Каховки правил пожежної безпеки у побуті

Взимку значно збільшується кількість пожеж у житлових приміщеннях, що призводять не лише до значних матеріальних збитків, але й, що найголовніше — до травмування та загибелі людей.

Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Паління у ліжку, перенавантаження або несправність електромережі часто призводять до пожеж у побуті. Крім того, часто для обігріву власних помешкань люди використовують саморобні або несертифіковані електрообігрівачі, а також порушують правила експлуатації пічного опалення.

Саме тому, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житлових приміщеннях працівники Служби порятунку систематично проводять інформаційно-просвітницькі заходи, під час яких спілкуються із громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті.

Зокрема, минулого тижня провідний фахівець Новокаховського МВГУ ДСНС України Носаньов А. Г. разом із завідувачем відділення соціальної допомоги вдома  територіального центру соціального обслуговуванн (надання соціальних послуг) Новокаховської міської ради Янушевською Н.В., відвідали підопічних територіального центру та інформували стареньких як треба поводитися з вогнем у побуті.

Рятувальник нагадав основні правила пожежної безпеки, яких слід дотримуватися під час опалювального сезону. У ході бесіди фахівцем Новокаховського МВГУ людям похилого віку було роздано інформаційні листівки на протипожежну тематику.