Фахівці і громадськість виберуть кращий проект меморіального комплексу

khoda.gov.ua

6 січня відбулось перше засідання робочої наради щодо забезпечення проведення відкритого конкурсу на кращу проектну  пропозицію меморіального комплексу на честь захисників незалежної України різних поколінь. Про це повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

На засіданні були присутні керівники фахових структурних підрозділів облдержадміністрації, начальник обласної інспекції з охорони пам’яток історії та культури Іван Солоницький , в.о. начальника управління культури Херсонської міської ради Наталя Мельник.

Під час обговорення було вирішено розпочати інформаційну компанію щодо інформування про початок та умови конкурсу, який буде тривати 3 місяці у декілька етапів, та звернутись до міської ради, яка має визначити розмір винагородження для переможців конкурсу.

Як зазначив начальник управління містобудування та архітектури ОДА Григорій Ходін, членами журі у конкурсі мають бути не менше 7 чоловік з яких – 50% фахівці, інші – громадськість.

Спільно члени робочої наради вирішено розміщувати інформацію про хід конкурсу на сайті облдержадміністрації, де буде міститись вся інформація, включно з ескізами, які будуть представлені на розгляд журі.

Наступне засідання відбудеться 11 січня, тоді ж стануть відомі умови і дата початку конкурсу.