Фахівці Новокаховської ОДПІ підвели результати кампанії декларування доходів -2017

Здається, тільки почалась кампанія декларування доходів громадян, як вже настав час підводити підсумки. Цьогорічна кампанія декларування засвідчила про підвищення рівня усвідомлення громадянами свого конституційного обов’язку та зростання рівня громадянської свідомості до добровільного процесу декларування доходів, які будуть використані для повноцінного фінансування соціальних проектів та програм розвитку місцевого самоврядування.

Фахівці Новокаховської ОДПІ ГУ ДФС у Херсонській області доклали також немало зусиль аби досягти високих результатів. У період з 1 січня по   3 травня активно проводилася роз’яснювальна робота стосовно важливості декларування громадянами доходів та своєчасної сплати задекларованих податків, готувалися та розміщувалися в ЗМІ та інтернет-ресурсах інформаційні матеріали на дану тематику, проводилися зустрічі з головами місцевих рад самоврядування, громадянам надавалася практична допомога щодо правильності заповнення декларацій про майновий стан і доходи, тощо.

Завдяки активній роботі в даному напрямку роботи та незважаючи на те, що в податковому законодавстві відбулися зміни стосовно звільнення від обов’язку подання декларацій фізичними особами, які отримали спадщину від членів сім’ї другого ступеня споріднення, кількість поданих у цьому році декларацій становить 15199, що на 742 декларації більше, ніж торік. Задекларовані доходи складають 160,7 млн. грн., що на 14,2 млн. грн. більше, ніж у минулому році. Доходи від продажу нерухомого майна майже в два рази перевищують минулорічні, доходи від продажу рухомого майна та від реалізації сільськогосподарської продукції перевищують минулорічні на   3,3 млн. грн. та 15 млн. грн. відповідно. Окрім цього, 340 громадян скористалися правом на податкову знижку, що на 67 осіб більше, ніж  у    2017 році.

Підводячи підсумки, висловлюємо подяку органам місцевого самоврядування, а також тим громадянам, які з розумінням та відповідальністю віднеслися до свого конституційного обов’язку та добровільно задекларували доходи, отримані у 2017 році. Сподіваємося, що і в наступному році ми разом зможемо досягти ще кращих показників.

За матеріалами прес-служби Новокаховської ОДПІ