Фахівців соціальних служб Нової Каховки вчили практиці роботи у Херсоні

04-05 жовтня 2018 року у Херсоні відбувся тренінг, який проходив в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні» на тему: «Особливості роботи з постраждалими від домашнього насильства та насильства за ознакою статті. Специфіка соціально-психологічної роботи з дітьми постраждалими від насильства». Організатором тренінгу став Фонд ООН у галузі народонаселення та Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я».

В тренінгу приймали участь біля 20 фахівці служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Херсонщини. Нову Каховку представляли фахівці  міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей.

У ході тренінгу вдалося поєднати різноманітні види освітньої  діяльності та закріпити отриманні знання вирішенням практичних ситуацій, розглянуто особливості проведення опитування (консультування) дітей, постраждалих від насильства, психологічні особливості насильства, яке чинять чоловіки та жінки.

Постраждалі особи потребують особливої підтримки. Тому головним пунктом у навчанні, якому і приділялося багато уваги, було навчання спеціалістів, які безпосередньо працюють з даною категорією людей,  особливостям надання соціально-психологічної допомоги постраждалим від насильства.

Нагадуємо, якщо Ви  стали жертвою насильства в сім’ї та відчуваєте потребу в підтримці – не треба мовчати, звертайтеся за допомогою до міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новокаховської міської ради за адресою: м. Нова Каховка, вул. Новоселівська, буд. 5. тел. 5-37-58.

Національна «Гаряча лінія» з питань запобігання насильству у сім’ї та захисту прав дітей 0-800-500-33-50, 386 – для абонентів «Київстар» та МТС.