Фасад за правилами

Управління містобудування та архітектури Новокаховської міськради звертає увагу фізичних та юридичних осіб про необхідність дотримання вимог Правил благоустрою території міста Нова Каховка (затверджені рішенням міської ради від 9.12.11р. №471) при виконанні заходів з утеплення та фарбування фасадів будівель і споруд міста.

Відповідно до вимог вищезазначених Правил, змінювати зовнішній вигляд фасадів будівель та споруд можливо за умови погодження управлінням містобудування та архітектури виконання цих робіт на підставі паспорту оздоблення фасаду всієї будівлі, затвердженого у встановленому порядку, який розробляється відповідною проектною організацією. Це дає можливість контролювати зміни зовнішнього вигляду будівлі, зокрема, дотримання однієї кольорової гами при виконанні фарбування фасаду в подальшому, що визначена проектною документацією.

Деякі мешканці міста проводять роботи з утеплення та фарбування стін фасадів багатоквартирних житлових будинків без дотримання встановлених вимог. Та створення більш комфортніших умов для проживання у своїх оселях не дає право виконувати роботи, що призводять до зміни зовнішнього вигляду будівель. Виконання робіт з теплової ізоляції стін житлових будинків не потребує отримання документу дозвільного характеру, але не звільняє юридичних та фізичних осіб від дотримання вимог Правил благоустрою та відповідальності за їх порушення.

З питань щодо процедури погодження та виготовлення документації можна звертатись за роз’ясненнями до управління містобудування та архітектури Новокаховської міської ради (каб.101,115 виконкому).