Фестиваль-конкурс дитячої та молодіжної творчості «Дотик до чуда», присвячений 80-річчю з дня народження поета-земляка Анатолія Бахути

 

З грудня 2018 року до 15 лютого 2019 року в Новій Каховці триватиме фестиваль-конкурс дитячої та молодіжної творчості «Дотик до чуда», присвячений 80-річчю з дня народження поета-земляка Анатолія Бахути. 

Конкурс буде проводитися у 2 етапи:

І етап (грудень 2018року – січень 2019 року), підготовчий, який включає подання заявок до Оргкомітету Фестивалю;

ІІ етап (лютий 2019 року), включає підсумкові заходи та гала-концерт.

Засновниками Фестивалю-конкурсу є Новокаховська міська рада, відділ культури і туризму, відділ освіти, літературно-меморіальний музей А.П.Бахути, КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв», Централізована бібліотечна система.

Фестиваль-конкурс адресовано фахівцям, аматорам, початківцям – усім, хто бажає долучитися до вивчення спадщини А.П.Бахути, та сприяє розвитку таких видів мистецтва, як художнє слово, література та образотворче мистецтво.

Порядок проведення Фестивалю-конкурсу регламентується наступними номінаціями:

  • Література (поезія за мотивами творів А.П.Бахути);
  • Художня творчість (станкове мистецтво, живопис, графіка);
  • Художнє читання (вірші А.П.Бахути, або йому присвячені – декламація, моно вистава або літературно-художня композиція до 10 хв.).

Вік претендентів на участь у Фестивалі-конкурсі не може перевищувати 20 років, та визначається станом на 01 січня 2019 року. Розподіл на групи за віковими категоріями:

  • До 12 років;
  • Від 12 до15 років;
  • Від 15 до 20.

Прийняття заявок на участь здійснюється:

  • У номінаціях «Література», «Художнє читання» за адресою: м. Нова Каховка, вул. Затишна, 26, тел. 4-34-13, 4-53-59 (Центральна міська бібліотека);
  • У номінації «Художня творчість» за адресою: м. Нова Каховка, вул.. Соборна, 33-А. тел. 7-91-55 (КЗ «Новокаховська дитяча школа мистецтв).

Положення про номінації та зразок заявки знаходяться в оргкомітеті.

Учасники Фестивалю-конкурсу, чиї твори за рішенням Журі буде визнано кращими, отримують заохочення, які вручатимуться на гала-концерті, у лютому 2019 року.