Фестиваль “Оберіг”: Підсумки, імена переможців, враження

Нещодавно у Новій Каховці, 9 та 17 березня, відбулися два тури міського етапу Всеукраїнського конкурсу фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг» серед учнівської та студентської молоді.DSC08244

За роки проведення конкурсу він припав до душі новокаховчанам і щоразу збирає все більше коло учасників. Так,  цього року  участь у конкурсі  взяли 85 учасників. За словами організаторів, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту,  кожен конкурсант був підготовлений на достатньо високому рівні, діти  були гідними конкурентами один одному. Саме тому цього разу  міський етап було проведено два тури. Ще б пак, адже журі довелося робити непростий вибір.  За результатами  конкурсу переможці та найкращі учасники  отримали запрошення на наступний обласний етап конкурсу «Оберіг», який відбувся  цієї неділі, 20 березня, в Херсонському обласному палаці молоді та студентства.

Новокаховчани приїхали чисельною творчою делегацією: участь взяли 25 учасників  і 30 запрошених. Усі вони склали достойну конкуренцію  обласному етапі та 89 учасникам з Херсона та інших районів області.

Описувати те дійство немає сенсу. Перемоги був гідний кожен наш учасник. Як відзначає спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Вікторія Костенко, діти залишилися у захваті. «Для них це чергова нагода показати свої здібності на великій сцені, відчути дух суперництва, а головне – з гордістю в черговий раз представити на всю Херсонщину рідне місто», – наголосила вона.

Не будемо довго тримати інтригу і оголошуємо імена наших талановитих земляків, які стали переможцями обласного етапу.

Це учениці ЗОШ №2 Павлівська Яна, Стародубцева Вероніка, Грицутенко Вікторія;

-тріо «Magic voice» (політехнічний коледж)

Валерія Ютіна (ЗОШ №1);

Гринь Кирило, Сахань Катерина  (БДТ);

Дронь Владислав, Татарченко Віктор, Ганжа Антем (приладобудівний технікум);

Бражуненко Артем, Подаков Владислав, Погорелова Катерина (БДТ);

Хиць Катерина  (агроколедж);

Ревицька Ангеліна (дитяча музична школа).

Усі вони стануть учасниками наступного, підсумкового етапу конкурсу, який відбудеться у жовтні. Тож бажаємо нашій творчій молоді подальших успіхів та нових перемог, а керівникам – витримки та наснаги!

DSC082843DSC08286

DSC08252

1DSC082742

DSC08240P.S. Відділ у справах сімї, молоді, фізичної культури та спорту дякує всім керівникам, які підготували дітей на високому професійному рівні до участі в міському та обласному етапах. Особливі слова вдячності викладачу  директору Новокаховського політехнічного коледжу Людмилі Лозі, заступнику директора коледжу  з виховної роботи Степану Дячуку, викладачу вокалу БДТ Олександру Гребенюку, керівнику гуртка «Посмішка» Ользі Ганжі,викладачу музичного мистецтва  Павлу Осипенку, викладач по класу «Вокал» Тетяні Візнович, музичному  керівнику політехнічного коледжу Ігорю  Гурбіну, викладачам школи мистецтв Ларисі  Буліченко Олені Черняєвій,  Олені Тюкаловій, педагогу ЗОШ №1 Олені Даниловій, педагогам-організаторам СЗОШ №8 Оксані Гречаній,  приладобудівного технікуму  Антоніні Матвієнко, Олені Новицькій.