Фестиваль родинної творчості  в Дніпрянській школі

Найціннішим скарбом для кожного з нас є родина. Як велика ріка бере початок і силу з малого джерела, так і наша держава починається з родини. Можна мати безліч хороших друзів та знайомих, але тільки сім’я дає нам відчуття захищеності і потрібності на все життя, робить нас щасливими і впевненими у майбутньому. А у дитинстві доповнюють наші уявлення про світ ще й у школі, яка стає для всіх другою родиною з люблячими і терплячими педагогами, що ведуть малечу Країною Знань.

Єднають ці родини ще більше не лише буденні справи та навчання, а й свята, особливо ті, що називаються родинними. Такі заходи, окрім позитивних емоцій, дарують учасникам ще й почуття єдності, яке згуртовує шкільний колектив – учнів, батьків та вчителів.

17 травня   у  Дніпрянській  школі відбулася  особлива  подія:  у шкільній  оселі   на фестиваль родинної    творчості  зібралися  бабусі,  мами, тата та  діти – учні  початкових    класів.  Цей захід був присвячений Міжнародному Дню сім’ї.

Теплі слова  вдячності  з  уст  дітей  прозвучали на адресу  найдорожчих  людей – батьків,  які  виховують у дитячих  душах    добро,  благородство, порядність.
Концертні номери, які підготували   батьки  і діти,  зробили    свято захоплюючим  і  цікавим. А свято вкотре продемонструвало: ми  всі – родина, в  якої   є  спільна  домівка – школа.

Дякуємо родинам Ксенії Березуцької, Станіслава Ольховського, Данила Малищука, Анастасії Кузіної,  Єгора Іщенка,  Вікторії Мартюшевої, Марії Махотіної за активну участь у фестивалі. Захід  стане традиційним у Дніпрянській школі, адже переконані, що саме такі свята об’єднують не тільки сім’ї, а й сприяють зміцненню зав’язків та тісної взаємодії між сім’єю та школою.

Олена Храпанова, педагог-організатор Дніпрянської школи