Фестиваль «Верховинця степова криниця»

WP_000363

Днями на базі Каховського міського Палацу культури «Меліоратор» відбувся VII Регіональний фестиваль-конкурс авторських хореографічних творів «Верховинця степова криниця».

Фестиваль-конкурс вшановує пам’ять палкого українця, неперевершеного майстра танцю, видатного фольклориста Василя Миколайовича Верховинця. Джерелом цього масштабного заходу є фестиваль-конкурс хореографічних мініатюр «Осінні фантазії», який у 1997 році було започатковано обласним Центром народної творчості спільно з провідними хореографами Херсонщини.

Цьогорічний фестиваль-конкурс зібрав під свої крила хореографічні колективи з Київської, Миколаївської та Херсонської областей. Наш край презентували танцюристи з Білозерського, Великолепетиського, Великоолександрівського, Горностаївського, Скадовського, Цюрупинського районів та міст Каховка, Нова Каховка і Херсон.

WP_000271 WP_000362

Конкурсну програму оцінювало журі у складі провідних фахівців з хореографії. На конкурс було представлено 50 балетмейстерських робіт.

Новокаховські колективи посіли призові місця у різних вікових категоріях і номінаціях. То ж вітаємо з перемогою:

ІІІ місця отримали: зразкові ансамблі танцю Новокаховського Палацу культури «Ручеек» (керівник Марина Ющенко) та «Сонечко» (керівник заслужений працівник культури України Алла Мельниченко),

І місце виборов народний ансамбль танцю «Молодість» Новокаховського Палацу культури (керівник Надія Резникова).