Фестиваль пам’яті поета

З нагоди 80-річного ювілею українського поета, нашого земляка Анатолія Бахути, у Новій Каховці з грудня минулого року до лютого нинішнього проходив фестиваль-конкурс «Дотик до чуда», засновниками якого виступили Новокаховська міська рада, відділи культури і туризму та освіти, літературно-меморіальний музей А.П.Бахути, дитяча школа мистецтв та централізована бібліотечна система.

Конкурс, у якому взяли участь понад 200 учасників, проводився у трьох номінаціях: література (поезія за мотивами творів А.Бахути); художня творчість (станкове мистецтво, живопис, графіка); художнє читання (вірші А.Бахути або йому присвячені).

Гран-прі фестивалю-конкурсу в номінаціях «Художнє читання» та «Література» вручили 9-річній учениці ЗОШ №5 Арині Григорчук. В номінації «Художнє читання» нагороду отримали студенти приладобудівного технікуму Діана Дорубець та Ігор Корецький за літературно-музичну композицію «Ода Продовженню».

Дев’ять переможців в номінації «Художня творчість» отримали дипломи від голови журі Галини Ходос. Крім дипломів, всі лауреати фестивалю-конкурсу отримали від організаторів конкурсу книжки А.П.Бахути та солодкі подарунки.