Фінальні змагання з баскетболу обласної Спартакіади школярів

14 квітня 2017 року в спортивному залі «Будівельник» та спортивному залі ЗОШ №1 проходили фінальні змагання з баскетболу обласної Спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2016-2017 навчальному році.

У змаганнях взяли участь по 6 команд юнаків та дівчат.

Місто Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради (начальник відділу освіти Якубова О.О., директор спортивної школи Бойко П.А.).

За попереднім жеребкуванням всі команди були розподілені на 2 групи.

Наші юнаки, обігравши в групі команду міста Гола Пристань та поступившись херсонцям, забезпечили собі участь у грі за 3-4 місце, де зустрілися з командою міста Каховка. Але, нажаль, наші юні баскетболісти  в підсумку поступилися суперникам, посівши 4 місце.

Наші дівчата, обігравши в групі команду міста Каховка та поступившись  дівчатам з Голої Пристані, також забезпечили собі участь у грі за 3-4 місце, у якій наші баскетболістки обіграли суперниць з Генічеського району, посівши почесне ІІІ місце.

За підсумками змагань серед команд юнаків третє місце посіла команда міста Каховка, друге місце вибороли юнаки Генічеського району, а переможцями змагань стали херсонці.

Серед команд дівчат на третьому місці новокаховчанки, друге місце посіла команда Білозерського району, а перше місце вибороли дівчата з міста Гола Пристань.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами Херсонського обласного відділення Комітету з Фізичного виховання та спорту МОН.

Вітаємо наших вихованок та їх тренера Щепкіна О.О. з бронзовими нагородами!

Висловлюються слова подяки директору ЗОШ №1 Зуйко О.М. та вчителю фізичної культури Вашкуру П.Я. за допомогу в проведенні змагань.