Фінальні змагання з волейболу V Спортивних ігор школярів Херсонської області

22-23 лютого у Новій Каховці, в спортивних залах «Будівельник» та   СЗОШ №8 проходили фінальні змагання з волейболу V Спортивних ігор школярів Херсонської області, присвячених 25-й річниці Незалежності України.7aqkIeT6nz8У змаганнях взяли участь по 6 команд юнаків та дівчат з міст Нова Каховка, Каховка, Херсон, Голопристанського, Великоолександрівського, Цюрупинського, Нижньосірогозького, Бериславського та Новотроїцького районів.

Місто Нову Каховку представляли вихованці ДЮСШ Новокаовської міської ради (директор Бойко П.А.) під керівництвом тренерів-викладачів Бойка П.А., Бойко Г.М. та Носаньової О.В.

За попереднім жеребкуванням всі команди були розподілені на 2 групи.

Наші юнаки, обігравши в групі команду з міста Каховки з рахунком 3:1 та команду Нижньосірогозького району (3:0), забезпечили собі участь у фіналі змагань, де зустрілися з командою Голопристанського району, яку в підсумку обіграли з рахунком 3:1.

Наші дівчата, обігравши в групі команду Каховки з рахунком 3:0 та команду з міста Херсон  (3:0), також вийшла до фіналу. У грі за І місце наші вихованки  зустрілися з командою Голопристанського району, якій за  підсумками трьох партій поступилися  з рахунком 0:3.

За підсумками двох ігрових днів серед команд юнаків ІІІ місце посіла команда міста Каховки, ІІ місце вибороли юнаки Голопристанського району, а переможцями змагань стали новокаховчани.

Серед команд дівчат на ІІІ місці команда міста Херсон, ІІ місце посіла команда Нової Каховки, а І місце вибороли дівчата з Голопристанського району.

Вітаємо наших волейболістів та їх тренерів з успішним виступом на змаганнях!
VXYn1gnMfIM yE0deNFEd9Y

P.S. Висловлюється подяка позаштатному кореспонденту газети «Новини Ділові» Дяглєву В.В. за проведення фотозйомки змагань.