Фінальний гала-концерт міського етапу конкурсу “Оберіг” (Фото, відео)

19 квітня у Новій Каховці  відбувся гала-концерт міського етапу Всеукраїнського конкурсу військово-патріотичної тематики «Оберіг».

Учасники та переможці міського й обласного етапів кункурсу подарували присутнім емоції, які важко описати словами, а також незабутні враження.

Захід  був присвячений захисникам Вітчизни – які воювали в роки Другої світової,  під час війни в Афганістані, та  тим, хто боронить нашу свободу й незалежність сьогодні. Не раз  виступи юних талантів змушували битися серце частіше, тамувати подих, витирати сльози з обличчя. Завдяки глибокому проникненню у сенс творів, митцям вдалося передати справжні, не фальшиві відчуття та емоції. 


По завершенню концерту молодь та всіх присутніх у глядацькій  залі привітав міський голова Володимир Коваленко. “Зараз ми вийдемо з цієї зали, розбіжимося, заклопотані безкінечними щоденними справами. А за ці півтори години  ми побачили набагато більше, – наголосив він. – Тут все було щире, чисте, справжнє. Зачепили одним словом.  Це і є основна мета заходу. Занадто вже зачерствіли наші душі, збайдужіли.  Дуже багато злоби, образ живе в людських серцях. А пісня, художнє слово, музика – це те, що нас об’єднує. Допомагають згадати, що ми – люди, яких Господь наділив здатністю любити, радіти, прощати. Тож дякую усім за творчість!”.

І ось  найочікуваніша мить – церемонія нагородження. Грамоти керівникам та їхнім талановитим підопічним вручили мер Володимир Коваленко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Наталія Таран та голова журі конкурсу, заслужений працівник культури України Володимир Власенко. Кожен з учасників отримав грошову винагороду за свої старання та творчу працю.  Імена перможців конкурсу “Оберіг” читайте за посиланням.

А завершився концерт на оптимістичній та життєствердній ноті:  всі разом  на сцені заспівали пісню про рідну Україну,  яка, без сумнівів, буде жити щасливо у мирі та злагоді.

Організатори  – відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної  культури та спорту – вітають переможців та висловлюють вдячність усім керівникам навчальних закладів, колективів, гуртків, що долучилися до участі у фестивалі-конкурсі.