Фінансування будівництва нової дамби на Північно-Кримському каналі у Каланчацькому районі відновлено – Андрій Гордєєв

Gordeev_гордеев_губернаторБудівництво нової дамби на Північно-Кримському каналі у Каланчацькому районі має бути завершене вже до кінця цього року. Це дасть можливість наступного року забезпечити стабільне зрошення на території Каланчацького та Чаплинського районів, а також дозволить збільшити площу зрошуваних земель ще на сім тисяч гектарів. Про це повідомляє голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Таким чином область подолає показник в 300 тисяч га зрошуваних земель, який маємо на сьогодні на Херсонщині, вважає пан Гордєєв.

Також губернатор повідомив: “Вчора разом із заступниками та керівництвом району особисто оглянув хід будівництва дамби. Залишилися бетонні та земляні роботи навколо головної споруди, але підрядні організації запевняють, що впораються із цим завданням, якщо не зіпсуються погодні умови.

Я дуже дякую Прем’єр-міністру України Volodymyr Groysman за швидке вирішення питання фінансування будівництва дамби. Під час свого візиту нещодавнього до Херсона, Прем’єр-міністр пообіцяв пришвидшити надання фінансування для добудови цього важливого для області об’єкта. А вже 2 грудня фінансування було відновлено.

Водночас прошу політиків та народних депутатів, які відвідують Херсонщину, не користуватися чутками у своїх заявах та публікаціях на Фейсбук, а глибше вникати в ситуацію.

Можу впевнено сказати, що наступного року Каланчацький та Чаплинський райони Херсонщини будуть з водою!”