Фіскали знову стали податківцями

Новокаховське управління доводить до відома платників, що Державна податкова служба України розпочала свою роботу у Херсонській області (наказ Головного управління Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі від 29.08.2019 №6).

Усі повноваження та функції з реалізації державної податкової політики, державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями під час застосування податкового законодавства, а також законодавства з питань сплати єдиного внеску та законодавства з інших питань, які раніше виконувала Державна фіскальна служба України, переходять до Державної податкової служби України. Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №682-р «Питання державної податкової служби» Державна фіскальна служба України припиняє виконання зазначених функцій.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі є правонаступником усіх прав та обов’язків Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Новокаховське управління є самостійним структурним підрозділом Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, яке утворено на правах відокремленого підрозділу ГУ ДПС, до складу якого входять десять ДПІ – Новокаховська, Бериславська, Великоолександрівська, Великолепетиська, Верхньорогачицька, Високопільська, Горностаївська, Каховська, Нововоронцовська та Чаплинська.

Новокаховське управління знаходиться за адресою: Нова Каховка, вул.Горького, 11-а, контактні телефони: (05549) 4-52-88, 7-17-72, 4-52-02.