Флеш-моб «Молодь in UA» у Новій Каховці

24 серпня, в 30-ту річницю Незалежності молодь всієї України, об’єднавшись у команди, стала частиною Національного флеш-мобу «Молодь inUA».

Команда, яку зібрала КП «Агенція регіонального розвитку», на Центральній площі міста біля Палацу культури через спільний малюнок намагалася донести ідею, що  саме молодь є архітекторами сьогодення та майбутнього! Що, саме, молодь є рушійною силою у побудові країни мрії, заснованій на цінностях, важливих для молодих українок та українців.

Автором ідеї майбутньої роботи стала Єлизавета Романюта, студентка Одеської державної академії будівництва та архітектури. Саме вона розробила ескіз малюнку, до малювання якого під час заходу міг долучитися кожен охочий.

Після заходу на платформі https://mriemotadiemorazom.org/molodinua роботи з усіх куточків країни будуть представленні онлайн і складені у велике цифрове полотно про бачення, цінності, і здобутки української молоді.

Саме на цій платформі з 1 по 10 вересня буде запущене онлайн-голосування, за результатами якого вся Україна обере три найкращі малюнки, які згодом команда Мріємо та Діємо допоможе перетворити в мурали у громадах їхніх авторів та авторок.