Фотоекспозиція туристичних родзинок Херсонщини у ТРЦ «Оскар»

25 листопада за ініціативи КП «Агенція регіонального розвитку» у ТРЦ «Оскар» розміщена фотоекспозиція туристичних родзинок Херсонщини.

Експозиція створена в рамках туристичного онлайн проєкту «Trip Must Go On», який реалізовано центром живої історії «Олешшя» спільно з управлінням туризму та курортів Херсонської облдержадміністрації та презентує туристичні можливості Херсонщини.

В рамках проєкту було створено унікальний туристичний ресурс tripmustgoon.com – онлайн-путівник по визначних пам’ятках Херсонщини, який дає можливість, як бізнесу – розповісти про свої послуги, так і потенційним туристам – мати комплексне уявлення про те, де можна відпочити в області, як туди дістатися, чим зайнятися на тій чи іншій локації.

Додатковою ініціативою було створення колекції з 77 світлин, на яких зображені унікальні об’єкти нашої області – Дніпровські плавні, виноробне господарство князя П.М.Трубецького, вежа Вітовта, острови Джарилгач та Бірючий, озеро Сиваш, Станіславські скелі, Олешківські піски, маяки Херсонщини та багато іншого.

Запрошуємо жителів міста на фотовиставку, яка буде тривати до 11 грудня у ТРЦ «Оскар» біля магазину «Модне місто».

КП «Агенція регіонального розвитку»