Фоторепортаж із музею Небесної сотні

Доброю традицією в Новокаховському політехнічному коледжі ОНПУ для групи студентів і викладачів стало проводити Новорічні свята з нашими колежанськими друзями в Івано-Франківському державному коледжі технологій. На зимових канікулах 2016 року  відбулась чергова поїздка – зустріч. Такий обмін досвідом практикується з ініціативи керівництва коледжів вже багато років і стали традиційними.

Програма перебування нашої делегації на Івано-Франківщині була дуже насиченою та вельми цікавою. Багато студентів вперше побачили неповторні пейзажі Західної України: пам’ятки Івано-Франківська, засніжені гори Буковелі, водоспади Яремчі, чудеса міста Львів.

Особливе враження залишила  екскурсія до Музею Небесної сотні. Експонати, фотографії, розповідь працівника музею не залишила байдужим жодного студента.

А найголовніше те, що всі учасники цих зустрічей – і господарі, і гості –  відчули на собі – Україна єдина і вільна, Україна гостинна, Україна – справжня матір для своїх дітей і боронити її святий обов’язок кожного свідомого громадянина.

1 Студенти коледжу біля музею Небесної сотні2Вхід до музею
3 4 5 6 7 8експонати, які найбільше вразили новокаховчан
9 Голова студради коледжу Владислав Разінков біля прапора обпаленого Майданом

                                            Степан Дячук, заступник директора з ВР