Франкове слово – це криниця

11111111111

З 01 по 31 жовтня триває Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. В рамках проведення цього місячника у Корсунській ЗОШ І-ІІ ступенів 19 жовтня для учнів старших класів відбувся загальношкільний захід – літературно-музична композиція «Франкове слово – це криниця. Спіши з його джерел напиться!»

2016 рік – рік Івана Яковича Франка. У цьому році виповнилося 160 років  від дня народження геніального поета, справжнього патріота українського народу – Великого Каменяра та 100 років від дня його смерті.

Учні 9 класу підготували і провели усний журнал, завдяки якому школярі мали змогу полинути у минуле, дізнатися як і де ріс маленький Іванко, насолодитися його мовою, «напитися» Франкової поезії, послухати українські народні пісні та пісні, складені на вірші поета. Учні школи також ознайомилися з тематичною книжковою виставкою «Перехресні стежки Великого Каменяра», оглянули виставку малюнків за його казками, яку підготували учні 3 класу та прослухали вірші І.Франка у виконанні учнів 7 та 8 класів.

В результаті проведення цього заходу старші школярі значно поглибили свої знання про життєвий та творчий шлях  Івана Яковича Франка. Захід пройшов у теплій та затишній атмосфері.