Фурор держслужбовців

26-28 травня  у Лазурному Скадовського району  відбувся  другий етап Всеукраїнської спартакіади серед збірних команд державних службовців.

Участь у турнірі взяла 21 команда з  15 районів Херсонщини, 2-і команди об’єднаних територіальних громад, 3-и – з міст обласного значення та 1-а команда, що відстоювала честь  Херсонської обласної державної адміністрації.

Як і завжди, збірна Нової Каховки  була на висоті. Вже сьомий рік поспіль  наша команда виборола  перше загальнокомандне місце, здобувши пальму першості  у всіх видах програми: волейбол, настільний теніс, другі командні місця  шахи, шашки, а також  третє місце з міні-футболу.

За перше місце в командному заліку  новокаховчани отримали премію в розмірі тисячі гривень від Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України. Кошти наша команда   передала на лікування учасника спартакіади  – волейболіста, який отримав травму на  турнірі.

Збірна Нової Каховки  висловлює  вдячність міському голові Володимиру Коваленку за надання фінансової допомоги  та  підтримку спортсменів.

Вітаємо держслужбовців  з перемогою та бажаємо  ще більшого спортивного запалу для  подальших перемог, не лише у спорті!