Галерея Нової Каховки запрошує на знайомство з новим талантом

В картинній галереї ім. А. С. Гавдзинського розпочинає роботу виставка живопису вже відомого пошановувачам образотворчого мистецтва енергодарського художника Олександра Углова «Багатогранність». В експозиції представлено 52 різножанрові роботи.Олександр-Углов

Картини Олександра Углова – музика без звуку, поезія без слів. Свято і гармонія фарб,  почуттів. Магія, містика.  Вражає експресія та імпресія його робіт! Напевно це тому, що Олександр працює на атомній електростанції. Живопис з нього, просто, “ллється”  назовні нестримним потоком. Недарма кажуть – атом творить.

Живопис Олександра   нагадує імпресіоністів, вражає з першого погляду. Відчутна енергія, яка виходить із полотен. Роботам митця притаманна гармонійна барвистість, чуйна вібрація світла і кольору.20160426_171645

З професійною майстерністю автор охоплює, знімає кольором, стан моменту, несподівані ракурси. За картинам видно, що художник наділений неповторним баченням світу – він бачить те, чого не бачимо ми з вами. Наявний у його творчості і символізм … Лінії як символи, ритмічні і динамічні. Досягає цього майстер розмашистими, розкиданими, зухвалими мазками. Особливо це видно в роботах, що зображують танець.

Когось приверне розмаїття  фарб, когось – зображення, що різко контрастує з рештою  картин в пастельних тонах. Але байдужим мистецтво А. Углова  залишити точно  не може нікого.

Поль Сезам говорив: «Колір це та точка, де наш мозок стикається із всесвітом». Це чітко проглядається в роботах Олександра Углова. Вони нагадують то щось космічне, непізнане, нереальне, але таке привабливе, то реальне, існуюче поруч з нами.

Особистість художника можна розгадати по його картинам. Ми бачимо роботи майже квадратні за розмірами, що говорить про умиротворення, зовнішній спокій, приховані емоції, які художник не проявляє при спілкуванні, але переносить на полотна. Бачимо вертикальні роботи, які говорять про неабиякий розум їх творця.

Від живопису Олександра Углова ми отримуємо заряд неймовірно позитивних емоцій, який  створює неповторний настрій.20160426_171552 20160426_171813 20160426_171829

Чекаємо на Вас в картинній галереї!

Олена Михайленко, директор галереї