Ганна Гопко, Сергій Лещенко: “ЄВРОКОМІСІЯ СХВАЛИЛА ЗВІТ ЩОДО БЕЗВІЗОВОГО РЕЖИМУ ДЛЯ УКРАЇНИ”

ЄвропаЄвропейська Комісія рекомендуватиме Раді ЄС виключити громадян України з переліку громадян інших країн, які потребують отримання віз для короткострокових поїздок до держав-учасниць Шенгенської угоди. Про це повідомляє народний депутат України Ганна Гопко.

Окрім того, парламентарка зауважила: “Далі є процедура внесення змін до Регламенту ЄС. У нас ще є деякі завдання, які ми маємо виконати, але це паралельні процеси. Додаткові вимоги будемо виконувати. Візову лібералізацію треба розглядати як сигнал іноземним інвесторам і бізнесам. Рейтинги безпеки теж повинні зрости. Дякуємо всім, хто доклав зусиль!”

Про те, що Євросоюз схвалив звіт щодо України, який тягне за собою скасування візового режиму, повідомляє і депутат Сергій Лещенко.

“Я вірю, що з наступного року українці зможуть відвідувати Шенгенську зону без принизливих процедур, – зазначає парламентар. – Мені випала честь бути частиною цього процесу як доповідачу по закону про фінансування партій з бюджету. Проект, підготовлений громадянським суспільством, входив до переліку вимог Євросоюзу для скасування віз та стане запорукою подолання політичної корупції. Сьогодні нашу роботу оцінено на відмінно – звіт України прийнято. Ми – в кроці від безвізової мрії.”