Генеральний консул Республіки Польща відвідав школу №10

Вчора до  Нової Каховки  почали приїжджати гості, що беруть участь у міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти». Нагадаємо, захід стартує сьогодні, 25 вересня, у готельно-розважальному комплексі «PREMIER».

Серед перших іноземних  делегацій – представники з Грузії та Республіки Польща. Аби не гаяти часу марно, громадська організація «Польський дім» (керівник Ігор Янішевський), користуючись такою нагодою, вирішила розпочати знайомство польського гостя з Новою Каховкою, і запросила його на зустріч  до ЗОШ №10.  rjycek-020Тут генерального консула Республіки Польща пана Даріуша Шевчика гостинно зустрічали, як віддавна прийнято в українців – з хлібом-сіллю,  директор освітнього закладу Тамара Коткіна, педагоги, учні та їх батьки.rjycek-013У святково вбраній залі, з прапорами обох держав-сусідок, на поважного гостя чекала невеличка імпровізована концертна програма та розмова у теплій, дружній атмосфері. rjycek-016Консул подякував за такий душевний, теплий прийом й залюбки  поділився першими враженнями від перебування у нашому місті. Зізнався: поки що бачив лише готель та дорогу до нього. Але вже ця невеличка мандрівка справила на нього  позитивне враження, особливо – місцеві краєвиди та величний Дніпро.

Ну, а після усіх чекала надзвичайно цікава розмова, в ході якої присутні учні, батьки й вчителі ставили різноманітні питання гостю.
rjycek-008

rjycek-024