Генічеський район вдвічі збільшив надходження від туристичного збору

Приморський Генічеський район Херсонщини, який межує з анексованим Росією Кримом, під час курортного сезону 2017 року вдвічі збільшив, у порівнянні з минулорічним курортним сезоном, надходження до своїх місцевих бюджетів від туристичного збору.
Про це поінформував на прес-конференції в Головному управлінні ДФС у Херсонській області начальник ГУ ДФС в області Ігор Клим, повідомляє ПІК.
“На початку курортного сезону ми ставили перед собою амбітні завдання збільшити в два рази надходження по туристичному збору. Хочу відзвітувати, що на сьогодні Генічеський район із цим завданням впорався: там понад 200% вже мобілізовано (туристичного збору) до місцевого бюджету. Інші райони ще над цим працюють”, – розповів Клим.
За його словами, середня цифра темпу росту надходжень від туристичного збору наразі становить по регіону 170%. “Ще трохи, і буде 200%”, – наголосив керівник обласної фіскальної служби.
Він також зазначив, що під час курортного сезону 2017 року відчутно збільшились і бюджети місцевих громад, які знаходяться у приморській зоні області. “Бюджети тих громад, які знаходяться в курортно-рекреаційній зоні виросли від двох і більше разів”, повідомив Клим.
Згідно оприлюдненої на прес-конференції інформації, за 9 місяців 2017 року Генічеський район отримав туристичного збору 1 млн 8,9 тис. гривень – проти 489,2 тис. гривень за відповідний минулорічний період.